Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Tytuł Budowlanej Marki Roku i Osobowości Roku dla Aluprof i Tomasza Greli
Data dodania: 05.03.22

Początek roku rozpoczął się dla Aluprof wyjątkowo pomyślnie. Firma po raz kolejny potwierdziła swoje znaczenie w branży, zdobywając wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2021.

 

20220304ALUPROFrof 

 

Nagrodzony został także prezes zarządu Aluprof SA, Tomasz Grela, któremu przyznano tytuł Osobowość Branży 2021. Magazyn „Builder” po raz kolejny docenił najlepsze przedsiębiorstwa z branży budowlanej. 24 lutego br. miesięcznik rozdał swoje doroczne nagrody, przyznawane liderom branży oraz wyróżniającym się menedżerom firm.

 

Wśród zwycięzców w kategorii Budowlana Firma Roku 2021 znalazł się Aluprof SA. Tytułem Osobowość Branży 2021 nagrodzono z kolei prezesa zarządu firmy, Tomasza Grelę. Efekt skutecznie realizowanej strategii Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez redakcję i radę naukową miesięcznika „Builder” dynamicznie rozwijającym się firmom z branży budowlanej w uznaniu dla ich pozycji rynkowej oraz szczególnych osiągnięć w danym roku, które wyróżniają przedsiębiorstwo na tle branży i konkurencji.

 

Nagroda jest potwierdzeniem spójnej strategii rozwoju Aluprof SA i konsekwencji w jej realizacji. Z kolei tytuł Osobowość Branży trafia do szefów firm będących sprawnymi menedżerami, którzy efektywnie zarządzają przedsiębiorstwem i umacniają jego przewagę konkurencyjną. Wyróżnienie przyznane prezesowi zarządu Aluprof SA, Tomaszowi Grela jest potwierdzeniem jego skuteczności, przedsiębiorczości oraz intuicji biznesowej, przekładającej się na wyniki finansowe spółki.

 

Wyróżnienia magazynu „Builder” to kolejne w ostatnim czasie nagrody zdobyte przez Aluprof SA. W 2021 firma otrzymała tytuły: „Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma!” oraz 13. tytuł Lidera Rynku Stolarki w kategoriach: „Dostawcy systemów aluminiowych” oraz „Dostawcy systemów roletowych”.

 

Ponadto Aluprof znalazł się w gronie Diamentów Forbesa, na liście Wielkie Brylanty Polskiej Gospodarki, a także (już po raz trzeci) w rankingu Top Marka na liście 500 najlepszych pod względem wizerunkowym marek działających na rynku polskim, gdzie w kategorii firm z branży stolarki awansował o jedno miejsce, zajmując siódmą pozycję!

 

Lider i innowator branży Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Jest obecna w 55 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki.

 

Firma dostarcza nowoczesne systemy aluminiowe i innowacyjne rozwiązania dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Zgodnie z hasłem „Let’s build a better future” firma promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego. Więcej informacji na stronie producenta: https://aluprof.eu .

Aluprof

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także