Rozświetlają pomieszczenie, optycznie powiększają przestrzeń, a w dodatku zapewniają łagodne przejście pomiędzy wnętrzem domu a jego otoczeniem. Drzwi przesuwne na balkony i tarasy to idealna opcja dla wielbicieli panoramicznych przeszkleń, ceniących nowatorskie konstrukcje. Firma QDS24 w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów, stworzyła trzy niezawodne systemy drzwi podnoszono-przesuwnych HS.

20150911DS24 HS SILVER

HS SILVER od QDS24 Fot. QDS24

 

HS SILVER od QDS24 – pomyśl ciepło o drzwiach

Drzwi podnoszono-przesuwne to sprawdzony sposób na dodanie przejrzystości wnętrzom mieszkań i domów. Pozwalają one otworzyć cztery kąty na kwiatową werandę czy malowniczy ogród, dlatego stanowią naturalny wybór dla osób poszukujących wielkopowierzchniowych przeszkleń, tak w przypadku tarasów, jak i balkonów. Najwyższą jakość i bezproblemowe użytkowanie na lata zapewni model HS Silver z oferty QDS24.

 

20150911DS24 P SILVER

HS SILVER od QDS24 Fot. QDS24

 

Dzięki niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła: U= 0,86 W/m2K, drzwi poprawią efektywność energetyczną budynku. Dodatkowo montowany w drzwiach próg ThermoTop, o wysokiej izolacyjności cieplnej, spełni wymagania energooszczędnych projektów. „Suwanki” wyposażone są również w standardowe wzmocnienia stalowe w skrzydłach oraz wzmocnienia typu Thermo-Stahl w ramie. Wysoką stabilność całości gwarantuje również głęboka zabudowa, która wynosi 172 mm. Jakość oferowanych przez QDS24 produktów oraz komfort użytkowania podnoszą nowoczesne szyby o właściwościach dźwiękochłonnych, przeciwsłonecznych i energooszczędnych.

 

20150911DS24 HS GOLD

HS GOLD od QDS24 Fot. QDS24

 

 

HS GOLD od QDS24 – jakość najwyższej próby

Nowa generacja wzmocnień termicznych zastosowana została także w drzwiach podnoszono-przesuwnych HS Gold, dostępnych w ofercie QDS24. Wykorzystanie systemu Thermo-Stahl w ramie i skrzydłach przyczynia się do podniesienia wytrzymałości drzwi. Innowacyjne rozwiązanie pozwala ponadto na poprawę izolacyjności akustycznej, która stanowi barierę, skutecznie tłumiącą dźwięki z zewnątrz. Optymalny poziom współczynnika przenikania ciepła, U= 0,80 W/m2K, pozwala na udoskonalenie właściwości termicznych całego budynku. Odpowiednie parametry statyczne to z kolei zasługa zabudowy, której głębokość sięga 172 mm.

 

 

20150911DS24 P GOLD

HS GOLD od QDS24 Fot. QDS24

 

Drzwi zostały wykonane z dbałością o wykończenia i atrakcyjny profil, które dodają solidnej konstrukcji elegancji i lekkości. Szeroka paleta kolorowych i drewnopodobnych folii dekoracyjnych, oferowanych przez QDS24, to następny walor estetyczny. W ten sposób w ofercie firmy QDS24 znalazło się rozwiązanie, łączące komfort i bezawaryjne użytkowanie z estetyką wykonania. Bogate doświadczenie konstruktorów widoczne jest również w precyzyjnym dostosowaniu kształtów i detali drzwi podnoszono-przesuwnych do wymagań klientów.

 

 

20150911DS24 HS PLATINUM

HS PLATINUM od QDS24 Fot. QDS24

 

HS PLATINUM od QDS24 – pierwszy wśród mistrzów

Dla najbardziej wymagających klientów, którzy w optymalny sposób pragną zagospodarować swoje wnętrza, QDS24 stworzył drzwi HS PLATINUM. Poza łatwością obsługi, model ten wyróżniają specjalne wkłady termiczne w skrzydłach oraz antywłamaniowe szyby. Ochronę domu można wzmocnić poprzez wyposażenie drzwi w zintegrowane elementy, posiadające najwyższą klasę bezpieczeństwa – RC 2 . Opcjonalna funkcja dedykowana jest wszystkim, którzy dbają o niezakłócony spokój domowników.

 

 

20150911DS24 P PLATINUM

HS PLATINUM od QDS24 Fot. QDS24

 

Niekwestionowanym atutem tego modelu drzwi przesuwnych są również bardzo niskie progi, umożliwiające swobodę w przemieszczaniu się. Wysoka stabilność konstrukcji osiągnięta została poprzez wzmocnienia Thermo-Stahl. Parametrem, wyróżniającym model HS PLATINUM jest też wysoka izolacyjność konstrukcji, U= 0,73 W/m2K. Warto pamiętać, że wraz ze spadkiem wartości tego współczynnika, zmniejsza się poziom utraty ciepła w naszym domu.

 

Dla wszystkich, którzy pragną wpuścić do swego domu nieco światła oraz wizualnie powiększyć wnętrze firma QDS24 przygotowała trzy modele drzwi podnoszono-przesuwnych. Poszczególne wersje różnią się stopniem izolacyjności i zastosowanym wzmocnieniem, przy czym każdy z nich sprawdzi się w roli energooszczędnego rozwiązanie na lata. W oparciu o indywidualne oczekiwania klientów, specjaliści z QDS24 przygotują wyceny poszczególnych modeli.

 

wiecej: www.qds24.pl

 


Przykładowe wyceny:

Drzwi przesuwne HS Silver
Szerokość: 3500mm x wysokość 2200mm
Kolor wewnętrzny: Biały
Kolor zewnętrzny: Biały
Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5
Ciepła ramka
Listwy przyszybowe proste
Klamka biała
Pochwyt zewnętrzny biały
Uszczelki czarne
Rdzeń profilu biały
Cena netto: 8 150,00 PLN
Producent: QDS24

 

Drzwi przesuwne HS Gold
Szerokość: 3500mm x wysokość 2200mm
Kolor wewnętrzny: Biały
Kolor zewnętrzny: Orzech 21
Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5
Ciepła ramka
Listwy przyszybowe proste
Klamka brązowa
Pochwyt zewnętrzny brązowy
Uszczelki czarne
Rdzeń profilu biały
Cena netto: 9 590,00 PLN
Producent: QDS24

 

Drzwi przesuwne HS Platinum
Szerokość: 3500mm x
wysokość 2200mm
Kolor wewnętrzny: Antracyt Satynowy 88
Kolor zewnętrzny: Antracyt Satynowy 88
Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5
Ciepła ramka
Listwy przyszybowe proste
Klamka srebrna EV1
Pochwyt zewnętrzny srebrny
Uszczelki czarne
Rdzeń profilu brązowy
Cena netto: 10 850,00 PLN
Producent: QDS24

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.