W dniach od 9 do 12 lutego 2016 r. NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie w Holandii. ISE to jedna z najważniejszych imprez targowych na świecie poświęcona branży audiowizualnej i cyfrowym nośnikom informacyjnym.

 

20160122 PilkingtonPoland

 


Cyfrowe ekrany informacyjne oraz wyświetlacze są jednym z najbardziej skutecznych narzędzi komunikacji wykorzystywanych przez media, a popyt na nie stale rośnie. NSG Group oferuje obecnie najszerszą gamę trwałych, pirolitycznych, hartowalnych, powlekanych produktów szklanych, które świetnie nadają się do wszelkich zastosowań w cyfrowych nośnikach informacyjnych oraz ekranach dotykowych. Produkty NSG TEC™ znakomicie sprawdzają się jako tafle pokrywające ekrany dotykowe, w których wymagana jest powłoka TCO.

 

 


Na targach NSG Group zaprezentuje monolityczne szkło Pilkington OptiView™, które redukuje odblaski pojawiające się na ekranach telewizorów, monitorach komputerów, płaskich tablicach, przezroczystych elementach samolotów, a także na elektronicznych wyświetlaczach.

 

Wysokoefektywna powłoka redukuje odbicia od zewnętrznej powierzchni do < 1%, zapewniając jednocześnie wysoką przepuszczalność światła. Laminowane szkło Pilkington OptiView™ Protect z antyrefleksyjną powłoką zapewnia wszystkie korzyści, jakie daje szkło laminowane tj. gwarantuje ochronę i bezpieczeństwo. To antyrefleksyjne szkło oferuje wiele korzyści dla zewnętrznych zastosowań Digital Signage w tym wysoką przepuszczalność światła, niską refleksyjność, neutralny kolor i blokowanie promieniowania UV.


Nowym szkłem z gamy produktów z powłoką antyrefleksyjną, jakie będzie można zobaczyć na targach jest Pilkington OptiView™ Ultra. Substratem nowego produktu jest szkło z niską zawartością żelaza, które zapewnia wysoką przepuszczalność światła i doskonałe odwzorowanie barw. Szkło jest dostępne w wersji monolitycznej oraz laminowanej Pilkington OptiView™ Ultra Protect. Nowe szkło nie przewodzi elektryczności, dlatego doskonale nadaje się do pojemnościowych ekranów dotykowych.


NSG Group przedstawi również nowe lustrzane produkty przeznaczone do ukrycia wyświetlaczy cyfrowych Pilkington MirroView™ i Pilkington MirroView™ 50/50. Pokryte wysokorefleksyjną lustrzaną powłoką ukrywają cyfrowe wyświetlacze i ekrany telewizorów, kiedy są wyłączone. Ich obraz staje się widoczny dopiero po włączeniu, natomiast, gdy są wyłączone szyby Pilkington MirroView™ i Pilkington MirroView™ 50/50 wyglądają jak zwykłe lustro.
Dodatkowo na targach będzie można zobaczyć gamę produktów niepowlekanych, do których należy m.in. Pilkington Optiwhite™.

 

Jest to superbezbarwne szkło o obniżonej zawartości żelaza, które świetnie sprawdza się w zastosowaniach wymagających transparentności i zachowania czystości barw. Z kolei Ultra Fine Flat Glass, NSG UFF™ (grubość od 0,33 mm do 1,1 mm) to wysokiej jakości ultracienkie szkło do cyfrowych wyświetlaczy LCD, smartfonów i tabletów.

 

Najnowszym produktem tej gamy, jaki NSG Group zaprezentuje na targach jest ultracienkie szkło NSG glanova™ z przeznaczeniem na rynek zastosowań cyfrowych, które zostało specjalnie zaprojektowane w celu uzyskania optymalnej charakterystyki wytrzymałościowej w procesie hartowania chemicznego.


Odwiedzający nasze stoisko będą mieli również okazję zobaczyć powerglass® – wysokiej technologii szkło laminowane z wbudowanymi diodami świecącymi produkowanymi przez Glas Platz. Produkt oparty na szkle NSG TEC™ jest dostępny w maksymalnych wymiarach 1200 x 3200 mm i grubościach 4 i 6 mm.


To tylko kilka z wysokoefektywnych wyrobów ze szkła, które będzie można zobaczyć na stoisku NSG Group nr 8-H380 na targach ISE 2016 w Amsterdamie.


Więcej informacji na stronie www.pilkington.com/digitalsignage

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.