Targi R+T to jedne z najbardziej międzynarodowych targów w Europie – ze zgłoszonych do przyszłej edycji targów 719 wystawców, aż 463 pochodzi z zagranicy, co daje aż 64% odsetek firm zagranicznych. Targi zanotowały szczególnie duży przyrost wystawców z Włoch, Holandii, Hiszpanii, Turcji, Australii, USA, Chin, Tajwanu oraz Polski. W 2009 roku swoją ofertę na targach zaprezentuje aż 19 firm polskich, które łącznie zarezerwowały już prawie 1.200m2 powierzchni wystawienniczej.

Nowe tereny targowe oprócz znacznie większej powierzchni wystawienniczej oferują uczestnikom ułatwiony dojazd na targi, dzięki swojemu zlokalizowaniu tuż przy lotnisku w Stuttgarcie oraz autostradach A8 i B27 i bezpośrednim połączeniu komunikacją miejską z centrum miasta. Organizatorzy targów spodziewają się w lutym 2009 ponad 60.000 gości, którzy przybędą na targi R+T.

Zakres tematyczny targów R+T prezentuje się następująco:

ROLETY I OSŁONY PRZECIWSŁONECZNE – rolety, rolety zwijane, materiały na rolety, skrzynki do rolet, żaluzje zewnętrzne, żaluzje wewnętrzne, wertykale, markizy, materiały na markizy, markizorolety, story plisowane, zwijane refleksole, parasole, systemy zaciemnień, okna i profile okienne, okiennice składane, okiennice odsuwane, zacienienia fasad, zadaszenia ogrodów zimowych oraz systemy napędowe i sterujące, zabezpieczenia antywłamaniowe, okucia, osprzęt

BRAMY I OSPRZĘT – bramy garażowe, bramy przesuwane i opuszczane, bramy uchylne i przezroczyste, bramy wahadłowe, bramy rolowane, obrotowe, sekcyjne, dźwiękoszczelne i chroniące przed utratą ciepła, bramy przeciwogniowe, bramy szybkobieżne, teleskopowe, bramy skrzydłowe obrotowe, bramy składane, bramy z krat, bramy do hangarów, kraty zwijane, kraty nożycowe, urządzenia sterujące i napędy, urządzenia zabezpieczające, fotokomórki, profile, okucia i osprzęt

Targi R+T to nie tylko impreza wystawiennicza, prezentująca ofertę wystawców, ale również platforma wymiany wiedzy i doświadczeń z fachowcami z branży. Wymianie wiedzy służy bogaty program ramowy przygotowany przez Targi Stuttgarckie wspólnie z partnerami targów R+T, m.in. Niemieckim Zrzeszeniem Rolet i Osłon Przeciwsłonecznych, Niemieckim Zrzeszeniem Producentów Bram BVT, Federalnym Zrzeszeniem Technicznych Konfekcji Tekstyliów BKTex i Izbą Architektów Badenii-Wirtembergii.

W programie ramowym targów znalazły się m.in.: Forum Specjalistów w Dziedzinie Osłon Przeciwsłonecznych, BVT Forum Bram, Warsztaty ES-SO (Europejskiego Zrzeszenia Osłon Przeciwsłonecznych), Konferencja Architektów AID, Referaty BAS.T, Platforma Zrzeszeń, Giełda Kooperacyjna b2fair, pokaz specjalny „Nowe Talenty 2009”, Nagroda za Innowacyjność (Innovationspreis 2009), Nagroda Archiprix, punkt ochrony patentowej oraz ustanawianie rekordu Guinessa – konstrukcja największej markizy świata.

Targi będą otwarte w godzinach 9.00 – 18.00 (w dniach 10  – 13.02.09) oraz 9.00 – 17.00 (w dniu 14.02.09).
Ceny biletów wstępu:    w kasie targów   w Przedstawicielstwie
- bilet jednodniowy normalny    – 27 Euro   - 23 Euro
- bilet dwudniowy normalny   – 39 Euro   - 31 Euro
- bilet na całe targi    – 60 Euro   - 55 Euro

Więcej informacji na temat targów uzyskają Państwo w Przedstawicielstwie Targów Stuttgarckich w Polsce – tel.: 022 620-71-98, 022 620-72-98, E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie można również zakupić bilety wstępu na targi w przedsprzedaży.

Europe Enterprise Network i firma Komfort Consulting serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych, organizowanych podczas XVIII Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T 2009 w Stuttgarcie które odbędą się w dniach 11-12.02.2009.

Koncepcja powiązania  branżowych  targów wystawienniczych  z organizacją  spotkań biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w danej branży zapewnia uczestnikom najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości nawiązania kontaktów handlowych i kooperacyjnych z zagranicznymi partnerami, poprzez pozyskanie nowych zleceń, klientów, dostawców oraz transfer  wiedzy.

Komfort Consulting B2B
02-835 Warszawa, ul. Elegancka 35              
fax. 0048/22/8541027
tel. 0048/691/565756
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.komfortconsulting.de

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.