20170622q railing bohle---FBQ-railing z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z nowym partnerem Bohle America, wiodącym producentem i dystrybutorem profesjonalnych produktów i materiałów szklanych. Dzięki tej współpracy klienci w całych Stanach Zjednoczonych będą mogli zakupić najlepsze systemy poręczy i balustrad całoszklanych przez sieć Bohle.

 

"Bohle America jest dumne z tego, że jest kojarzone z najlepszymi produktami, które nie tylko mają wyjątkową jakość lecz również oferują zdecydowanie lepszą wydajność dla profesjonalistów zajmujących się produktami ze szkła.”, mówi Gareth Francey, prezes Bohle America. „Produkty od Q-railing, ich piękny design, nieskazitelna jakość i bezkompromisowe bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne i dlatego z przyjemnością zaproponujemy te produkty wszystkim naszym klientom w całych Stanach Zjednoczonych.”

 

Thomas Sixt, Dyrektor ds. Sprzedaży Q-railing na terenie Ameryki Północnej dodaje: „Q-railing jest marką globalną, jednak dążymy do tego by sprostać potrzebom lokalnych klientów na konkretnym rynku. Razem z Bohle, naszym zaufanym i wiarygodnym partnerem jesteśmy w stanie zapewnić tu na miejscu usługi doskonałej jakości dla naszych międzynarodowych designerskich systemów poręczy. Bohle, tak jak my sami dąży do zapewnienia najlepszej jakości usług w branży budowlanej.” Wszystkie systemy Q-railing zaprojektowane są tak by spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. „Dzięki szczegółowym testom instytucje i wiodące międzynarodowe organizacje ds. certyfikacji przyznały produktom i systemom certyfikaty bezpieczeństwa. Systemy poręczy służą zabezpieczeniu przed upadkiem, a Q-railing traktuje bezpieczeństwo bardzo poważnie.”, stwierdza Sixt.

 

Amerykańskie standardy budowlane
Oferty Q-railing realizowane przez Bohle przechodzą testy zgodności z IBC, Miami-Dade, FBC i ASTM, i dotyczą wielu opcji w pełni zintegrowanych systemów poręczy tak by spełniały praktycznie wszystkie potrzeby jakie spełnić musi poręcz całoszklana. Projekty Q-railing realizowane są na całym świecie i mają wiele zastosowań: od umieszczonych wewnątrz budynków w biurach do zewnętrznych zastosowań w budynkach użyteczności publicznej, w lokalizacjach komercyjnych i mieszkaniowych.

 

20170622q railing bohle

----------

O Q-railing
Q-railing ma swoją amerykańską siedzibę w Tustin w Kalifornii i jest obecnie jedną z najbardziej dynamicznie i szybko rozwijających się firm z branży systemów poręczy i balustrad na świecie. Każdy nowo zrealizowany projekt na świecie sprawia, że renoma jeśli chodzi o doskonałość projektów Q-railing rośnie z dnia na dzień.

 

W zakresie balustrad, poręczy i balustrad całoszklanyh Q-railing oferuje szeroki asortyment projektów. Można je wykorzystać jako balustrady i poręcze na schodach, jak również jako balustrady ochronne na balkonach i wyższych kondygnacjach. Znaleźć je można w prywatnych domach, sklepach i biurach, jak i w dużych budynkach użyteczności publicznej takich jak muzea, baseny czy lotniska.

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.