Pokazy montażu przesuwnych drzwi tarasowych Smart-slide z okuciem Roto Patio Inowa będą jedną z atrakcji tegorocznej MONTERIADY na targach BUDMA. Prowadzona na żywo prezentacja przybliży korzyści i praktyczne aspekty związane ze szczelnością, obsługą i regulacją innowacyjnego rozwiązania. Wspólne pokazy firm Aluplast i Roto odbywać się będą, codziennie w dniach 4-7 lutego 2020 r. w hali 5.

 

20200101Roto Patio Inowa - drzwi przesuwne - cisza i cieplo w domu


Podczas MONTERIADY, na targach BUDMA 2020 w Poznaniu, Roto i Aluplast wspólnie zaprezentują montaż superszczelnych drzwi przesuwnych Smart-Slide innowacyjnym okuciem Roto Patio Inowa.

 

To nowe rozwiązanie w segmencie drzwi tarasowych, które przebojem zdobywa polski i zagraniczne rynki.

 

Szczelne i wygodne drzwi przesuwne stworzono z uwzględnieniem potrzeb budownictwa jednorodzinnego, mieszkaniowego, ale również obiektów użyteczności publicznej.

 

Oprócz łatwej obsługi i niezawodności rozwiązanie wyróżnia wysoka szczelność termiczna i akustyczna oraz antywyważeniowość.

 

20200101Roto Patio Inowa - pokazy montazu drzwi Smart-Slide na MONTERIADA

 Technologia szczelności i wygodnej obsługi

Przemyślana kombinacja rozwiązań technicznych sprawia, że drzwi przesuwne z okuciem Roto Patio Inowa spełniają najwyższe normy w zakresie przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności.

 

W trakcie pokazu będzie można z bliska obejrzeć konstrukcję i nowatorskie działanie systemu: podczas zamykania skrzydło dociskane jest w poprzek do ościeżnicy, po całym obwodzie. Na uzyskanie dużej szczelności pozwalają odpowiednio dobrane uszczelki oraz punkty ryglowania także w obszarze słupka środkowego.

 

Drzwi Smart-slide zostały uhonorowane złotym medalem targów BUDMA 2020. Doceniono zarówno wysoką szczelność, jak i wygodną obsługę, umożliwiającą przesuwanie nawet bardzo dużych skrzydeł bez wysiłku.

 

20200101Roto Patio Inowa w Roto Room Warszawa 1

 


Codzienne pokazy dla profesjonalistów i inwestorów
Pokazy montażu drzwi Smart-slide odbywać się będą codziennie przez cały czas trwania MONTERIADY. Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii Dobry Montaż.

 

Na pytania profesjonalistów i odwiedzających odpowiadać będą eksperci ds. technologii Roto i Aluplast. Roto przedstawi praktyczne zagadnienia montażowo-techniczne okuć, a także korzyści związane wysoką szczelnością, obsługą systemu oraz regulacją.

 

20200101Roto Partnerem Monteriady


Tegoroczna MONTERIADA zapowiada wiele atrakcji z udziałem najlepszych firm – producentów materiałów budowlanych, komponentów czy narzędzi. Stoisko o powierzchni 300 m2 podzielone będzie na 4 strefy: platforma pokazów montażu, sektor szkoleniowy dla monterów, strefa budowy domu pasywnego, a także część kawiarniano-networkingowa, sprzyjająca nawiązywaniu relacji biznesowych.


Zapraszamy na pokazy montażu w dniach 4 - 7 lutego 2020 r. Targi BUDMA, Hala 5, stoisko nr 1.

 

wytyczne montazu

    Informacje na temat Wytycznych montażu mozna uzyskać bezpośrednio w redakcji miesięcznika Świat Szkła:

   - Agata Kostrzewa        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

   - Agnieszka  Roguska    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    


   oraz dziale dystrybucji

   - Iwona Markowska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 więcej informacji też na stronie o Wytycznych do montaż okien i drzwi zewnętrznych tzw Instrukcja RAL

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.