Dopracowane wzornictwo, niezrównana jakość, szybki montaż i wysoki poziom bezpieczeństwa - to właśnie oznacza Q-railing. Oprócz szerokiej gamy balustrad całoszklanych i słupkowych oraz poręczy, firma oferuje również doradztwo techniczne, najlepszy serwis i szybką dostawę.

 

20230601Villa Escarpa Lagos PT 010 480x380

Wysokiej jakości produkty, nowoczesny design, najlepsze bezpieczeństwo i szybka dostawa: balustrady od Q-railing

 

Q-railing to międzynarodowy, szybko rozwijający się producent i dostawca balustrad z siedzibą w Niemczech, mający oddziały i partnerów na całym świecie. Od ponad 20 lat projektuje wysokiej jakości systemy balustrad, innowacyjne i łatwe w montażu.

 

Produkty te zapewniają bezpieczeństwo i ochronę przed upadkiem na schodach, balkonach i między piętrami. Mogą być wszędzie montowane: od domów prywatnych po centra handlowe, od budynków biurowych po duże areny sportowe.

 


Q-railing wyróżniają:
Jakość
Stała kontrola produktu zapewnia, że każdy element spełnia najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa. Rezultatem są produkty o wysokiej jakości i precyzyjnych wymiarach.

 

Design
Wszechstronny asortyment Q-railing pomaga tworzyć balustrady o odpowiednim wyglądzie. W szerokiej gamie produktów można znaleźć różne materiały, tekstury powierzchni i kolory, w tym duży wybór całkowicie czarnych produktów. Możesz więc być pewien, że znajdziesz rozwiązanie, które wzbogaci Twój projekt.

 

Bezpieczeństwo
W przypadku balustrad i poręczy bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego też produkty i kompletne systemy Q-railing są dokładnie projektowane, testowane i kontrolowane zarówno przez wewnętrznych ekspertów, jak i międzynarodowe jednostki certyfikujące.

 

Innowacja
Produkty i balustrady są stale ulepszane, a asortyment odpowiednio modyfikowany. Ponadto Q-railing oferuje ponadprzeciętne usługi, a także szybki i łatwy montaż.

 

Dostępność
Aby zapewnić szybką dostawę, prawie 100% produktów Q-railing jest dostępnych bezpośrednio z magazynu. W sklepie internetowym można zamawiać produkty przez całą dobę, klienci mogą również przeglądać aktualne stany magazynowe.

 

Więcej informacji o Q-railing na stronie www.q-railing.com

 

Asortyment Q-railing jest podzielony na cztery główne grupy: balustrady całoszklane, balkony francuskie, balustrady słupkowe i poręcze.

 

20230601Ocean House Carlyon Bay UK 010 480x285

Nowoczesne i wysokiej jakości całoszklane balustrady Q-railing

 


Balustrady całoszklane
Minimalistyczne balustrady całoszklane oferują najlepsze widoki, zapewniając jednocześnie bezpieczną ochronę przed upadkiem na balkonach, schodach i wyższych piętrach. Systemy balustrad Q-railing składają się zazwyczaj z trzech segmentów: podstawy balustrady z mocowaniem szkła, szklanego wypełnienia i zakończenia.

 

Ponadto dostępne są inne akcesoria, takie jak narożniki, zaślepki, listwy maskujące, profile odwadniające i listwy łączące balustradę z fasadą budynku. Na profil bazowy balustrady można wybrać zwykłe aluminiowe profile podłogowe lub efektowne zaciski podłogowe i adaptery do szkła. Różne opcje mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków i są przeznaczone do lekkich, jak i bardzo ciężkich obciążeń. W asortymencie Q-railing można znaleźć te balustrady pod nazwą "Easy Glass®". "Easy" oznacza prosty i szybki montaż.


Balustrady całoszklane z systemem mocowania szkła Q-disc to innowacyjne rozwiązanie w Easy Glass® Smart, Smart+, Prime i Strong. Unikatowy system umożliwia wyrównanie i mocowanie wypełnienia szklanego w rekordowym czasie. Ten znacznie uproszczony mechanizm montażu został wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot Design Award. Niezależnie od tego, która z czterech balustrad jest instalowana, można wybierać spośród różnych profili do montażu podłogowego i bocznego.

 

Profile w kształcie litery F i Y są specjalnie zaprojektowane do niewykończonych podłóg i montażu bezpośrednio przy lub poza krawędzią podłogi. W tych całoszklanych balustradach można stosować szyby o grubości od 12 do 33,04 mm. Dzięki temu, systemy te nadają się niemal do wszystkich zastosowań: od domów prywatnych i budynków biurowych po lotniska i stadiony.

 


Balkony francuskie
Okna sięgające od podłogi do sufitu są szczególnie popularne ze względu na dużą ilość wpuszczanego światła dziennego i niezakłócony widok na zewnątrz. Jednak dla takich okien balkon francuski jest niezbędny jako ochrona przed upadkiem.

 

W asortymencie Q-railing można znaleźć liczne systemy i opcje tworzenia balustrad francuskich. Jednym z nich jest Easy Glass® View, który można zamontować na elewacji, w ościeży lub na ramie okna, oraz Easy Glass® MOD 6507-6508 z okrągłymi lub kwadratowymi kołnierzami przyściennymi i pochwytami.

 

Istnieją również inne rozwiązania do tworzenia szklanych balkonów francuskich - na przykład z zaciskami i adapterami do szkła Q-railing, a także z aluminiową balustradą słupkową Easy Alu. Do zabezpieczania wysokich okien można użyć prostych barierek ochronnych. Okrągłe i kwadratowe elementy są dostępne w różnych średnicach.

 

20230601ABC-Hus-Son-61 480x260

 Nowoczesna balustrada słupkowa Easy Alu od Q-railing

 


Balustrady słupkowe
Systemy balustrad słupkowych firmy Q-railing nadają schodom i balkonom wyjątkowy wygląd. Szeroki asortyment obejmuje rozwiązania dla niemal każdej sytuacji montażowej. Systemy składają się z trzech różnych segmentów: słupków, poręczy i wypełnienia. Słupki i poręcze są dostępne w okrągłych, kwadratowych i prostokątnych kształtach, a także w różnych wariantach materiałów i powierzchni. W przypadku wypełnień do wyboru mamy szkło mocowane zaciskami, pręty, linki stalowe, siatka i blacha.

 

Ponadto elementy z różnych serii można łączyć ze sobą, aby stworzyć szczególnie indywidualny wygląd.
Wśród balustrad słupkowych wyróżnia się Easy Alu. Oferuje wszystkie zalety aluminiowej balustrady i łączy wysoką jakość Q-railing z nowoczesnym wyglądem. Istnieją trzy opcje zamówienia balustrady Easy Alu: moduły gotowe do montażu, prefabrykowane elementy balustrady oraz standardowe pojedyncze elementy.

 

Gotowe do montażu moduły są przygotowywane dokładnie według życzeń i wymiarów oraz dostarczane w stanie wstępnie zmontowanym. W miejscu montażu wystarczy je zakotwić i połączyć pochwytem. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Oprócz standardowego szklanego wypełnienia możliwe jest w tym systemie również wypełnienie wykonane z pionowych prętów lub z blachy. Ponadto elementy mogą być pomalowane proszkowo na wybrany kolor palety RAL.

 

 20230601Bet 365 Stoke-on-Trent UK 001 480x320

 Okrągłe i prostokątne poręcze Q-railing

 


Poręcze
Atrakcyjna wizualnie poręcz może nadać wnętrzu wyjątkowy charakter. Dlatego też Q-railing oferuje poręcze w różnych kształtach, z różnych materiałów. Ponadto rury mogą być gięte w 2D lub 3D. Poręcze można przymocować bezpośrednio do ściany, do słupka lub nawet do szyby, korzystając z różnych wsporników. Q-railing oferuje również pasujące łączniki, elementy końcowe i kołnierze przyścienne.

 

Szczególnie minimalistyczną, a zarazem nowoczesną formą poręczy są smukłe pochwyty i profile zabezpieczające krawędzie balustrad całoszklanych. Są one mocowane do górnej krawędzi szkła i zapewniają zarówno dobre prowadzenie dłoni, jak i ochronę szyb.

 

Więcej informacji na temat systemów balustrad Q-railing można znaleźć na stronie www.q-railing.com
Można też zapytać o indywidualną ofertę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W asortymencie Q-railing znajdują się też inne opcje:

 

Q-lights Linear Light lub Spotlight
• Oświetlenie LED, punktowe lub taśmowe do balustrad całoszklanych i słupkowych
• Prawie do wszystkich poręczy i pochwytów Q-railing
• Dla stworzenia wyjątkowej atmosfery i poprawy bezpieczeństwa
• Ciepłe białe, neutralne białe i chłodne białe światło; oświetlenie RGB na życzenie
• Pasujące łączniki, transformatory i uchwyty

 

Black Line
• Szeroka gama elementów balustrad malowanych proszkowo na kolor czarny RAL 9005; dostępna bezpośrednio z magazynu
• Kompletne balustrady słupkowe lub całoszklane z czarnymi elementami ze stali nierdzewnej lub aluminium
• Różne powierzchnie: matowa gładka lub strukturalna, a także satynowa lub błyszcząca gładka
• Wysoka jakość i perfekcyjne wykończenie
• Inne kolory dostępne na zamówienie

 

Dodatkowe usługi
Oprócz systemów i opcji prefabrykacji Q-railing oferuje szczegółowe rysunki CAD, obiekty BIM, informacje montażowe i obliczenia konstrukcyjne. Ponadto eksperci w dziedzinie balustrad wspierają klientów od etapu planowania po gotowy efekt końcowy. Można uzyskać indywidualną poradę lub zamówić wszystkie produkty bezpośrednio w sklepie internetowym.

 

Tutaj można znaleźć dane kontaktowe Q-railing: www.q-railing.com/pl-pl/kontakt/

Zapisz się również do newslettera Q-railing, aby korzystać z aktualizacji produktów i promocji cenowych: www.q-railing.com/pl-pl/biuletyn/

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.