Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Skanowanie kodów kreskowych za pomocą smartfona – całkowicie zautomatyzowana produkcja dzięki A+W SmartFactory
Data dodania: 06.10.22

 A+W na targach Glasstec 2022

Targi Glasstec 2022 rozpoczynają się już 20 września. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID, w tym roku wreszcie będzie można ponownie zobaczyć produkty i rozwiązania oraz osobiście spotkać wystawców.

 

Z pewnością nie mogą już się Państwo doczekać mnogości innowacji, które czekają na Was podczas tego ekscytującego wydarzenia branżowego, gdzie będzie można nawiązać nowe kontakty i znaleźć inspirujące pomysły na dalszą działalność biznesową

 

2022 09 72 1

 

W branży szklarskiej dość intensywnie dyskutuje się obecnie na temat cyfryzacji oraz związanych z nią szans i zagrożeń – w A+W możemy zdigitalizować Państwa procesy i pomóc w wytyczeniu drogi do Przemysłu 4.0.

 

Jedną z innowacji jest skanowanie kodów kreskowych poprzez aplikację mobilną na smartfonie za pomocą naszego A+W Smart Companion. Skaner przemysłowy, jaki znamy, szybko staje się bowiem przestarzały.

 

Inteligentne urządzenia wyposażone w aplikację A+W Smart Companion, dużą moc obliczeniową i znakomite algorytmy graficzne wkrótce go zastąpią. A+W Smart Companion reprezentuje całkowicie nową generację produktów, która podobnie jak inne aktualne  rozwiązania A+W została zaprojektowana z myślą o zastosowaniach mobilnych.

 

2022 09 72 2

 

A+W Smart Companion wspiera użytkowników w całym łańcuchu wartości, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, gdyż procesy stają się bardziej elastyczne.

 

A+W SmartFactory jest całkowicie nowo opracowanym, skalowalnym systemem produkcyjnym. Jest to system nadrzędny, który steruje procesami w sposób całkowicie automatyczny w celu optymalizacji przepływu szkła. Łączy tym samym w sieć ludzi, maszyny, oprogramowanie i produkty. Może on skoordynować wszystkie połączone maszyny i moduły oprogramowania z dostarczonymi danymi produkcyjnymi.

 

 

 2022 09 72 3

Doświadcz A+W w przestrzeni wirtualnej – dowiedz się, co się za tym kryje na targach glasstec

 

A+W SmartFactory zostanie zaprezentowany na targach Glasstec. Warto podkreślić, że system ten jest odpowiedni dla przedsiębiorstw każdej wielkości.

 

Chętnie spotkamy się z Państwem na stoisku E37 w hali 14, aby zademonstrować te i wiele innych nowych rozwiązań ze świata A+W Clarity. Przekonajcie się Państwo sami i poznajcie A+W jako innowacyjnego i mobilnego partnera, który wspiera Państwa także w burzliwych czasach.

 

Cieszymy się, że będziemy w stanie  zapowiedzieć nadejście zupełnie nowych rozwiązań i zaprezentować Państwu pierwsze prototypy kompletnie nowych modułów!

 

Mogą Państwo już teraz umówić się z nami na spotkanie – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.a-w.com 

 

 2022 09 72 4

(kliknij na zdjęcie aby je powiększyć)

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 9/2022 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec