Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 04 okladka1

Świat Szkła 4/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Nice leci do Stambułu: rozwiązania do automatyzacji żaluzji wewnętrznych są instalowane w jednym z największych portów lotniczych na świecie
Data dodania: 31.07.19

Nice, czołowa włoska firma, lider rynku w sektorach Home Automation, Home Security i Smart Home, dodaje kolejny prestiżowy projekt do kilku innych międzynarodowych realizacji. 95. rocznica założenia Republiki Tureckiej była okazją do inauguracji nowego Międzynarodowego Portu Lotniczego w Stambule, projektu, który firma Nice wsparła swoim doświadczeniem zdobytym w ciągu ponad 25 lat działalności: za pośrednictwem tureckiej spółki zależnej firma dostarczyła systemy automatyzacji żaluzji wewnętrznych do wieży kontrolnej i stacji pogodowej portu lotniczego, instalując około 150 silników.

 

20190777nice 1

 

Tureckie lotnisko w dzielnicy Arnavutköy, usytuowane w europejskiej części Stambułu, które ma stać się największym portem lotniczym na świecie, jest rezultatem inwestycji wartej 10 miliardów euro. Zajmuje powierzchnię 77 milionów metrów kwadratowych, a po osiągnięciu pełnej zdolności operacyjnej będzie obsługiwać około 150-200 milionów pasażerów rocznie.

 

„Ta prestiżowa współpraca, w ramach której firma Nice pomogła zautomatyzować systemy osłon przeciwsłonecznych na lotnisku w Stambule, aby zapewnić maksymalny komfort wizualny i ciszę, jest kolejnym dowodem zaufania, którym cieszymy się w tym sektorze. Jesteśmy dumni, że nasze technologie i rozwiązania zostały wykorzystane w tak ważnym i prestiżowym, międzynarodowym projekcie”, powiedział Baris Ulus, dyrektor generalny Nice Turkey.

 

20190777nice 2

 

Silniki Nice, które kontrolują i zarządzają zamykaniem żaluzji wewnętrznych w wieży kontrolnej i stacji pogodowej, należą do linii systemów automatyzacji Nice Era Inn, która wyróżnia się wszechstronnością zastosowań. Systemy Nice to najlepsze rozwiązanie dla budynków komercyjnych, hoteli i innych przestrzeni publicznych, a także budynków mieszkalnych; gwarantują one minimalny poziom wibracji podczas operacji otwierania i zamykania, precyzję oraz bezpieczeństwo każdego ruchu.

 

20190777nice 3

 

Dzięki unikatowym rozwiązaniom, które łączą technologię, innowacyjność, jakość i design, Nice jest idealnym partnerem do każdego projektu. Inne międzynarodowe projekty można zobaczyć pod adresem www.niceforyou.com

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także