Odpowiedzialny za systemy balustrad ekspert z firmy Q-railing prezentuje najnowszy system balustrad aluminiowych: Easy Alu. Cechujący się wysoką jakością system posiada nowoczesny design i jest dostępny w wielu wersjach. Trzy opcje zamówień umożliwiają realizację najbardziej indywidualnych zamówień klientów. Na przykład można zamawiać wykonane na wymiar, kompletne moduły balustrad, które wystarczy tylko zakotwić w miejscu przeznaczenia.

 

20191112Q-railing-EasyAlu1-press release

 

Praktyczny montaż wstępny
Aluminiowe komponenty systemu Easy Alu są dostępne z powierzchnią szczotkowaną, surową lub malowaną proszkowo. Wypełnieniem konstrukcji aluminiowej może być do wyboru szkło lub szkło z wieloma poprzeczkami. Wszystkie pojedyncze komponenty można wykonywać w wygodnym systemie prefabrykacji w postaci gotowych modułów balustrad. Klient może przy tym zdecydować, czy montaż wstępny ma się odbyć we własnym zakresie, czy też Q-railing powinien przejąć te prace. Obie możliwości ułatwiają pracę przy wąskich przedziałach czasowych i krótkich terminach projektów, ponieważ na miejscu należy tylko zakotwić balustrady i zamontować poręcze.

 

Indywidualne zamówienia
Według Jeffreya Meijera, menadżera produktu w Q-railing, Easy Alu nie jest zwykłą balustradą aluminiową.: „Balustrady aluminiowe nie są nowością na rynku. Instalatorzy cenią sobie takie zalety, jak np. atrakcyjne ceny i małą wagę komponentów. Ale my chcemy czegoś więcej – chcemy zaoferować coś innego. Dlatego zaprojektowaliśmy system nowoczesny, bezpieczny i łatwy w montażu. Dzięki naszym trzem różnym opcjom zamówienia, każdy klient może zamówić najbardziej odpowiedni wariant balustrady.”

 

1. Moduły gotowe do montażu
Q-railing oferuje wykonane na wymiar, gotowe do montażu moduły Easy Alu, dokładnie dopasowane do wymagań klienta. Q-railing odpowiada za kompletną prefabrykację poszczególnych komponentów oraz dokonuje wstępnego montażu balustrad. Wystarczy tylko na miejscu zakotwić gotowe moduły w posadzce i zamontować poręcze.

 

2. Prefabrykacja poszczególnych komponentów
Q-railing odpowiada za przycinanie, nawiercanie oraz ewentualne malowanie proszkowe poszczególnych elementów dokładnie według zamówienia i specyfikacji projektowej klienta. Wszystkie komponenty dostarczane są wówczas na zamówienie i wystarczy tylko je zmontować w moduły oraz zabudować w miejscu przeznaczenia.

 

3. Standardowe pojedyncze elementy
System Easy Alu oferuje możliwość zamówienia pojedynczych elementów w wersji standardowej prosto z magazynu. Klienci wykonują samodzielnie prefabrykację (docinanie, nawiercanie oraz ewentualne malowanie), łączą je w moduły balustradowe następnie instalują w miejscu przeznaczenia.

 

Szybki montaż szklanych wypełnień
Easy Alu firmy Q-railing to system posiadający najnowsze uszczelki Glass Wing. W celu szybkiego montażu tafli szkła Glass Wing pozostaje początkowo otwarte w profilu konstrukcji. Pomaga to w szybkim montażu szkła bez zbędnego wysiłku. Jak tylko tafla szkła zostanie wsunięta, guma zaciska się w sposób automatyczny i bezpieczny.

 

20191112Q-railing-EasyAlu-press release


Łatwa regulacja modułów balustradowych
Posadzki bardzo rzadko są idealnie równe, toteż w systemie Easy Alu każdy kołnierz do montażu podłogowego wyposażony jest w blok wyrównujący. Nie trzeba używać żadnych podkładek. Wystarczy umieścić blok wyrównujący pod kołnierzem i za pomocą klucza sześciokątnego można łatwo wyregulować pojedyncze moduły balustrady w pionie do 1,5°.

Więcej informacji o Easy Alu znajdziecie na stronie www.q-railing.com.

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.