AWILUX, wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej, rokrocznie organizuje galę, podczas której podsumowywane są wyniki osiągnięte przez firmę w danym roku oraz nagradzani są partnerzy handlowi osiągający najlepsze wyniki finansowe.

 

Tegoroczna impreza AWILUX STARS NIGHT ze względu na obostrzenia odbyła się w formie gwiazdorskiego, pełnego emocji, dwujęzycznego spotkania online.

 

20210111AWILUX Stars Night 3

 


Gala AWILUX STARS NIGHT na długo zapadnie w pamięci zarówno organizatorów, jak i uczestników wydarzenia. Był to wieczór poświęcony biznesowi, lecz ubrany w niepowtarzalną atmosferę tworzącą emocjonalną bliskość - a wszystko to z klimatyczną muzyką oraz wyjątkowymi gośćmi.

 

20210111awilux stars night 8

 

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, tego dnia siedziba firmy AWILUX zamieniła się w prawdziwe studio telewizyjne nadające niemal na cały świat wprost z ośnieżonego Leszna. Mimo ogromnych odległości pomiędzy uczestnikami, AWILUX STARS NIGHT stworzyła gorącą atmosferę karnawałowej, gwiazdorskiej zabawy łączącej gości z Polski, Niemiec, Belgii, Luksemburga, Francji i Stanów Zjednoczonych.

 

20210111AWILUX Stars Night

 


Gwiazdorskie osiągnięcia
Prawdziwymi gwiazdami AWILUX STARS NIGHT byli partnerzy handlowi firmy AWILUX, którzy osiągnęli najwyższe wyniki sprzedażowe w 2020 roku. Podczas odbierania nagród laureaci podkreślali wysoką jakość rozwiązań, serwisu i doradztwa technicznego firmy AWILUX. Jednocześnie przekazywali podziękowania całemu teamowi AWILUX za to, że mimo trudności, na które byli narażeni w 2020 roku, mogli cieszyć się najwyższej jakości obsługą, a wszystkie dostawy docierały na czas.

 

20210111AWILUX Stars Night7

 


Z sukcesem i o sukcesie
Firma AWILUX zakończyła rok 2020 z rekordowym obrotem przekraczającym 100 milionów złotych oraz gotowym planem rozbudowy hali produkcyjnej. Mówił o tym Marek Sprengel, Prezes firmy AWILUX, pokazując dane dotyczące wzrostów sprzedaży oraz prezentując informacje o zdobyciu nowych rynków, poszerzeniu zespołu oraz szczegóły dotyczące rozbudowy zakładu.

 

20210111awilux stars night 9


AWILUX STARS NIGHT było wieczorem prawdziwych gwiazd – zarówno wśród liderów sprzedaży, jak i gwiazd produktowych. W nowej ofercie AWILUX na szczególną uwagę zasługuje najnowsza kolekcja drzwi AWIDOOR oraz nowy system podnoszono-przesuwny HS LivIngSlide Panorama.

 

20210111AWILUX Stars Night 2

 


Kolejna gwiazdą AWILUX STARS NIGHT była ambasadorka firmy AWILUX, triathlonistka Agnieszka Jerzyk. Podzieliła się ona z uczestnikami tego wyjątkowego wieczoru swoimi doświadczeniami i osiągnięciami, opowiedziała o współpracy z AWILUX i uchyliła rąbka planów - prywatnych i zawodowych – które chce zrealizować w 2021 roku.

 

20210111awilux stars night 14

 


Gwiazdorskie występy
Każdy z uczestników otrzymał przed spotkaniem paczkę z poczęstunkiem, która miała zostać otwarta podczas wieczoru AWILUX STARS NIGHT. W tajemniczych przesyłkach znajdował się między innymi bilet na koncert Winter Songs of Frank Sinatra, prawdziwy szampan, włoskie czerwone wino, kawior oraz inne przysmaki, o których w trakcie warsztatów food pairingu opowiadał gość specjalny - sommelier Łukasz Bartlewicz.

 

20210111AWILUX Stars Night 4

 


Mimo tego, że formuła tegorocznego wydarzenia determinowana była przez panującą pandemię koronawirusa, AWILUX STARS NIGHT był pełen emocji. Pomimo nierzadko ogromnych odległości geograficznych, wszyscy uczestnicy spotkania czuli się tak, jakby spędzali ten wieczór blisko siebie. Podczas klimatycznego koncertu Natalii Świerczewskiej uczestnicy poderwali się do wspólnych tańców - zarówno w siedzibie firmy, jak i w domach uczestników wydarzenia.

 

awilux stars night 17

 


AWILUX STARS NIGHT to gwiazdorskie wydarzenie w wyjątkowej oprawie. Tegoroczna edycja, choć inna niż dotychczas, spotkała się z gorącym przyjęciem przez zaproszonych gości, w tym partnerów handlowych AWILUX, którzy już tego wieczoru zapowiedzieli, że powalczą o zajęcie gwiazdorskich miejsc na niebie AWILUX w 2021 roku.

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.