Na początku działalności firma zajmowała się usługami spawalniczymi i produkcją ogrodzeń, ale wymogi rynku i pasja do tworzenia nowych rozwiązań w dziedzinie konstrukcji stalowych doprowadziła do zmiany oferowanego asortymentu.

 

Od 2018 roku firma specjalizuje się w produkcji wózków i stojaków do transportu i magazynowania. Wprowadzane są również nowoczesne rozwiązania w dziedzinie linii produkcyjnych oraz innych projektów wykonywanych na zamówienie. Firma współpracuje w wieloma partnerami w Polsce i za granicą.

 

2021 12 06 1

  (kliknij na zdjęcie aby je powiększyć)

 

Obecnie wytwarzane są produkty dla przemysłu stolarki otworowej, szklarskiego, kamieniarskiego, producentów szyb zespolonych oraz płyt gipsowo-kartonowych, mebli, a także innych działów branży budowlanej. Firma dysponuje dobrze zaopatrzonym parkiem maszynowym oraz może poszczycić się zespołem wykwalifikowanych pracowników.

 

Ich profesjonalizm pozwala na fachową obsługę klientów oraz szybką i terminową realizację zamówień. Producent zapewnia również indywidualne dopasowanie parametrów produktu i elastyczne warunki współpracy.

 

Do produkcji stosowane są sprawdzone i certyfikowane materiały. Wszystkie wyroby są opatrzone znakiem CE i cechuje je wysoka jakość, a także doskonała precyzja wykonania przy relatywnie niskiej cenie.

 

Na wyroby jest udzielana 2-letnia gwarancja i serwis producenta. Dostępne są specjalne rabaty dla zamówień hurtowych i konkurencyjne ceny.

 

Asortyment oferowanych produktów obejmuje: stojaki transportowe typu A do transportu okien, stojaki typu L – do przewozu okien i szyb, wózki do segregacji profili-listew, wózki do sortowania szkła, wózki L, wózki paletowe, wózki typu A do transportu okien i szyb oraz zabudowy. Firma specjalizuje się też w renowacji stojaków i wózków transportowych.

 

Zakłady szklarskie mające zniszczone i bezużyteczne stojaki, mogą stosunkowo tanio i łatwo uzyskać pełnowartościowe wyroby. Prowadzony jest także skup starych stojaków.

 

Firma oferuje również specjalistyczne usługi: usługi spawalnicze TIG/MIG, cięcie laserowe CNC, usługi projektowania i realizacji produkcji oraz indywidualnie realizowane konstrukcje, a także wykonywanie zamówień spełniających specyficzne potrzeby klienta.

 


Stojak do magazynowania oraz transportowania szkła typu L wyposażony jest dodatkowo w szuflady na wózek widłowy oraz ma dodatkowe wzmocnienia. Jest malowany elektrostatycznie, może być ocynkowany. Uszczelka dolna wzmocniona (pełna).

Model: L GLS

Długość: 1350 mm
Szerokość: 800 mm
Wys. robocza: 1500 mm
Głęb. robocza: 620 mm
Udźwig: 1500 kg

2021 12 06 2 

 

Stojak do magazynowania oraz transportowania szkła typ A. Kompatybilny z HDS. Ma szuflady na wózek widłowy oraz dodatkowe wzmocnienia. Jest malowany elektrostatycznie, może być ocynkowany. Uszczelka dolna wzmocniona (pełna).

Model: A TT
Długość: 2000 mm
Szerokość: 1000 mm
Wys. robocza: 1900 mm
Głęb. robocza: 300 mm
Udźwig: 1500 kg

2021 12 06 3 

 

Wózek do magazynowania oraz transportowania szkła typ A. Ma koła klasy przemysłowej. Jest malowany elektrostatycznie, może być ocynkowany. Uszczelka dolna wzmocniona (pełna). Dodatkowe, innowacyjne zabezpieczenia – tyczki.

Model: Wózek A AMGL
Długość: 2000 mm
Szerokość: 900 mm
Wys. robocza: 1500 mm
Głęb. robocza: ok. 250 mm/str.
Udźwig: 2000 kg

 2021 12 06 4

 

2021 12 06 5

 

2021 12 06 6

  (kliknij na zdjęcie aby je powiększyć)

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 12/2021
 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.