Nice Polska i FIBARO – firmy należące do koncernu Nice – globalnego lidera w sektorze Smart Home, Security oraz Home and Building Automation, łączą siły i wprowadzają na polski rynek smart zestawy – gotowe pakiety zawierające automatykę do bramy wjazdowej, centralę sterującą Yubii oraz pierwsze urządzenie smart.

 

0220103nice yubiihome 1

 

Dzięki zainstalowaniu smart zestawu przez Licencjonowanego Instalatora Nice, użytkownik zyskuje bazę do tworzenia indywidualnego systemu smart home – może dodawać kolejne jego elementy oraz zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

 

Smart zestawy oferowane przez Nice i FIBARO to produkty, których celem jest pomoc użytkownikom w wykonaniu pierwszych kroków w kierunku budowy własnego systemu Smart Home. Może z nich skorzystać każdy, kto myśli o zautomatyzowaniu swojej bramy wjazdowej, niezależnie od tego, czy jest to brama skrzydłowa, przesuwna czy garażowa.


Oprócz siłownika do bramy, zestaw zawiera też FIBARO The Button – uniwersalny przycisk, wyzwalający dowolnie przypisaną mu akcję. Jednocześnie można zaprogramować aż do sześciu zdarzeń,
a użytkowników ogranicza praktycznie tylko wyobraźnia.

 

 

20220103nice The Button

The Button

 

 

0220103nice yubiihome

Centrala Yubii Home

 


Całość łączy centrala Yubii Home – serce systemu inteligentnego domu. To ona odbiera sygnały
z urządzeń i daje sygnał do wykonania działań. Jest również podstawą do rozbudowy systemu
w dowolnym momencie i dodawania do niego kolejnych produktów różnych marek, działających w standardzie Z-Wave, które zadbają o komfort i bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców.

 

Rekomendowanym sposobem instalacji smart zestawów jest ich montaż przez Licencjonowanego Instalatora Nice – dzięki temu, klient zyskuje przedłużoną do trzech lat gwarancję. Ponieważ Nice posiada rozbudowaną sieć dystrybucji, obejmującą ponad 1500 podmiotów we wszystkich regionach Polski, znalezienie regionalnego Instalatora jest bezproblemowe. Najlepiej skorzystać ze strony internetowej www.nice.pl

 

Firmy Nice i FIBARO opracowały bardzo korzystną cenowo ofertę smart zestawów. Kupując pakiet, użytkownik zaoszczędzi nawet 30% w stosunku do ceny, którą musiałby zapłacić kupując urządzenia oddzielnie. To oszczędność rzędu nawet 1000 zł.

 

Nice pomyślał także o instalatorach, dbając o to, aby w czasie montażu czuli się swobodnie i pewnie. Przygotował profesjonalną akcję edukacyjną, obejmującą możliwość udziału w webinariach, skorzystanie z filmów instruktażowych czy wykorzystanie drukowanych materiałów informacyjnych.

 

Nice Polska i FIBARO zacieśniają współpracę od 2018 roku, kiedy to FIBARO zostało przejęte przez włoską firmę Nice – globalnego lidera sektora Smart Home, Security, Home and Building Automation. Smart zestawy są efektem tej współpracy. W planach są dalsze działania, których celem jest budowanie pozycji lidera w sektorze automatyki dla domu i smart home na rynku polskim.


Więcej informacji o smart zestawach można znaleźć na stronie www.nice.pl,, a kontaktu do Licencjonowanego Instalatora Nice należy szukać zakładce „Gdzie Kupić/Znajdź Instalatora”.

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.