Myśląc o współpracy dealera z producentem, pozornie te słowa się wykluczają. Nauczyliśmy się bowiem, że w tego typu kooperacji trzeba iść na ustępstwa, bo nie można mieć wszystkiego.

 

Warto jednak zadać kłam takiemu stwierdzeniu, ponieważ na wyciągnięcie ręki są już dostępne narzędzia, które w tym przypadku pozwalają mieć przysłowiowe „wszystko”.

 

LogiKal Multicompany to stworzone przez firmę ORGADATA narzędzie, które udowadnia, że oferta może być zrobiona szybko, bez błędów technologicznych i z rzeczywistą wyceną.

 

2022 03 46 1

 

Mogłoby się wydawać, że aby wycenić projekt, należałoby dane zapytanie skonsultować z technologiem produkcji, który mógłby doradzić i wesprzeć oferenta cennymi wskazówkami.

 

Jednak kto ma na to czas? Usprawnienie wycen w LogiKal Multicompany jest możliwe dzięki uwolnieniu dealera od konieczności przesyłania oferty do weryfikacji cenowej i technologicznej.

 

Po wprowadzeniu pozycji widzi on swoją cenę zakupu od producenta. Dodatkowo, w ramach swojego konta, może samodzielnie ustawiać swoje warunki handlowe czy końcowy kształt oferty.

 

Może też ustawiać własne narzuty, a także koszty dostaw czy montażu. Zyskuje komplet instrumentów niezbędnych do dobrego i szybkiego ofertowania.

 

Przekłada się to na zwiększoną efektywność wyceny skutkującą natychmiastowymi ofertami dla klienta bez konieczności oczekiwania na jej opracowanie. Podstawową korzyścią dealerów z tak ułożonej współpracy z producentem, jest bezpieczeństwo. Dealer wprowadza pozycje wcześniej przygotowane przez technologów, bez ryzyka popełnienia błędu.

 

Realizacja zleceń przebiega w trybie natychmiastowym – zamówienie konstrukcji odbywa się przez zmianę statusu oferty, co jednocześnie daje zielone światło dla produkcji i działu zaopatrzenia.

 

Z założenia producent nie może takich konstrukcji już edytować, co daje dealerowi gwarancję szybszej realizacji, gdyż pomijany zostaje etap przygotowania produkcji. Gdyby jednak zaistniała potrzeba konsultacji technicznej, droga jest otwarta.

 

Multicompany cechuje się bowiem możliwością personalizacji i wyboru preferowanej metody współpracy dealera z producentem.

 

Pierwszy sposób opiera się na pracy w oparciu o dostęp zdalny. Dealer zyskuje dzięki temu dostęp do swojej przestrzeni, którą może samodzielnie zarządzać.

 

Druga metoda przeznaczona jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników i pozwala na rozszerzenie uprawnień, co umożliwia tworzenie konstrukcji bez korzystania z bibliotek pozycji.

 

Niezależnie od wybranej metody, wyliczenie ceny następuje zawsze na podstawie materiału. Jest to gwarancja rzetelnych wycen, opartych o koszty rzeczywiste, a nie szacowane.

 

LogiKal Multicompany zdobył uznanie dzięki prostemu założeniu – maksymalnie uprościć komunikację na linii dealer-producent przy zachowaniu indywidualnego charakteru obu firm.

 

Narzędzie firmy ORGADATA pozwala na zdalny dostęp partnerom biznesowym do udostępnionych bibliotek i cennika elementów producenta, przy czym mogą oni w łatwy sposób samodzielnie tworzyć konstrukcje ze swoim logo, we własnym języku, na własnych warunkach, dla swojej bazy klientów.

 

Dziś już nikt nie pyta, komu są potrzebne własne rozwiązania. Dziś każdy chce takowe posiadać, ponieważ wszyscy wiemy, że ilu klientów, ile zleceń, tyle różnych wariantów i opcji.

 

Rozwój to nieustanne poszukiwanie nowych obszarów budowania przewagi rynkowej. Błyskawiczna reakcja na zapytanie ofertowe stała się wymogiem dla każdego, kto chce wybić się na tle konkurencji.

 

Szybkość wysłania odpowiedzi, to jednak tylko część sukcesu. Dla klienta istotna jest także zgodność oferty z jego oczekiwaniami oraz jej wiarygodność. I tu wkracza LogiKal Multicompany.

 

2021 10 54 5

 

 2022 03 46 2

(kliknij na zdjęcie aby je powiększyć)

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.