Rozpowszechnienie platform streamingowych wprowadza nieskończoną liczbę filmów i seriali do każdego domu. Często oglądamy je na komputerze lub w telewizji. Jednak wiele z tych produkcji jest przeznaczonych do wyświetlania na dużym ekranie. Nice, wiodący dostawca rozwiązań Home & Building management and Security, pozwala każdemu doświadczyć atmosfery kina w domu, dzięki zastosowaniu wielu urządzeń połączonych w jednym systemie.

 

20220808nice homecinema1

 

Łatwe tworzenie atmosfery kina w naszych domach

Aby stworzyć swój własny kinowy klimat, Nice oferuje kompletny i połączony ekosystem zapewniający wyjątkowe wrażenia.

 

Dzięki centrali Yubii Home, wszystkie urządzenia są skoordynowane i aktywowane tak, aby cieszyć się kinem domowym. Podłączone, dostosowują się do potrzeb użytkownika za pomocą ustalonych przez niego scenariuszy. Kiedy więc użytkownik będzie chciał rozpocząć oglądanie filmu, wystarczy, że aktywuje scenariusz kina domowego, a otwory okienne zostaną zasłonięte, światła i ekran projekcyjny odpowiednio ustawione. Yubii Home łączy w sobie centralizację i łatwość obsługi.

 

20220808nice homecinema2

 

 

Siłownik rurowy Nice Era Inn Edge BD, automatycznie i stopniowo rozwinie ekran projekcyjny do poziomu ustawionego przez użytkownika. Wyposażony we wbudowany odbiornik radiowy silnik natychmiast reaguje na polecenia Yubii Home.

 


Ciemność sali projekcyjnej o każdej porze dnia

Aby osiągnąć dostępne w salach kinowych zaciemnienie o każdej porze dnia, Nice oferuje kilka rozwiązań z zakresu zarządzania ochroną przeciwsłoneczną.

 

20220808nice n app1066oa yubii-home

 

Nice Era Inn Edge Li-ion to bardzo cichy siłownik rurowy przeznaczony do automatyzacji rolet wewnętrznych. Nie posiada okablowania, a jego bateria jest ładowana przez USB. Jego protokół radiowy pozwala na bezpośrednią współpracę Nice Era Inn Edge Li-ion z centralą Yubii Home.

 

Nice Bidi-Shutter to mikromoduł, który łączy przewodowe silniki rurowe z systemem inteligentnego domu. W ten sposób roleta zaistalowana w naszej ”sali kinowej” może zostać podłączona i sterowana za pomocą aplikacji mobilnej Nice, poprzez komendę głosową lub za pomocą pilota.

 

20220808nice homecinema3

 

Personalizacja doświadczeń filmowych poprzez oświetlenie

Posiadanie kina domowego oznacza również możliwość oglądania filmu w odpowiedniej atmosferze, zgodnie z preferencjami użytkownika, zwłaszcza w zakresie oświetlenia.

 

Aby skorzystać ze stonowanego światła, Nice BiDi-Dimmer zarządza intensywnością oświetlenia. Kompatybilny z większością żarówek (fluorescencyjnych, halogenowych, LED-owych, żarowych czy neonowych) mikromoduł instalowany jest bez problemu w najczęściej spotykanych puszkach podtynkowych.

 

20220808nice n ppl1022oa in

 

Nice BiDi-Switch, który steruje całym oświetleniem w pomieszczeniu, zapewnia całkowitą ciemność. Moduł ten współdziała z zamontowanymi już przełącznikami i żarówkami, nawet jeśli nie są ze sobą połączone.

 

Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów wizualnych warto równiez zastosować RGBW-Control,
który aktywuje kolorowe diody LED i taśmy LED, które dopełniają wrażenia przebywania w prawdziwej sali kinowej.

Więcej informacji na: www.nice.pl

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.