Krótka historia firmy
Siedziba firmy China Liaoning North Glass Machine Co., Ltd znajduje się przy ulicy Hunhe nr 18, w Strefie Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego Shenyang.

 

Zajmuje powierzchnię 200 000 m² i zatrudnia ponad 300 pracowników. Jest to najbardziej zaufany profesjonalny producent, który od ponad 30 lat specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji całej linii do produkcji szkła laminowanego (w tym autoklawów) i wyprodukował pierwszą linię do produkcji autoklawów i szkła laminowanego w Chinach. Firma ma trzy spółki zależne, w tym: Shenyang North Solar Energy Co., Ltd, Shenyang North Vessel Equipment Co., Ltd i Shenyang Yaohua Safety Glass Co., Ltd.

 

2023 04 34 1

 

Zakres działalności:
Wysoka jakość i doskonała obsługa posprzedażowa sprawiają, że nasze produkty zdobywają rynki i klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Linie do produkcji szkła laminowanego zostały sprzedane do Ameryki, Wielkiej Brytanii, Kolumbii, Meksyku, Niemiec, Włoch, Brazylii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Korei, Polski, Japonii, Malezji, Indonezji, Wietnamu, Tajlandii, Iranu, Maroka i Republiki Południowej Afryki itp. Zdobyliśmy uznanie od klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

 

W asortymencie firmy znajdują się:
- autoklawy stosowane do produkcji szkła laminowanego;
- systemy załadunku;
- myjki z suszarką ze stali nierdzewnej;
- maszyny do podgrzewania i prasowania wstępnego;
- urządzenia do transportu przejściowego;
- systemy rozładunku;
- piece do gięcia termicznego stosowane do szkła samochodowego;
- piece ciągłe do gięcia termicznego stosowany do szkła samochodowego;
- piece do wygrzewania szkła hartowanego;
- piece próżniowe do prasowania wstępnego ze szkła laminowanego;
- maszyny do mycia i suszenia szkła samochodowego;
- maszyny do mycia szkła giętego;
- linie do produkcji próżniowej szyb samochodowych i autobusowych;
- maszyny do rozciągania folii PVB;
- piece do chemicznego hartowania szkła.

 

Liaoning North Glass jest obecny teraz również w Polsce, dzięki firmie Q-Glasstech ze Zblewa, która rozpoczęła współpracę jako dostawca linii do produkcji szkła laminowanego.

 

W połowie 2022 roku została zamontowana i uruchomiona przez techników firmy Q-Glasstech pierwszą kompletną linię dla formatu maksymalnego 2800x6000 mm z pełnym oprzyrządowaniem.

 


W pełni automatyczna linia do produkcji szkła laminowanego Liaoning North Glass
Dane techniczne
- Wysoki poziom szybkości linii do produkcji szkła laminowanego;
- Automatyzacja produkcji z wykorzystaniem niemieckiego sterowania scentralizowanego Siemens PLC, obsługa ekranu dotykowego;
- Zwiększenie wydajności, a przy tym oszczędność siły roboczej – cała linia może być obsługiwana tylko przez cztery osoby;

- Główna szafka elektryczna urządzenia jest podzielona na szafkę elektryczną myjki, kombinację maszyny łączącej i szafkę maszyny wstępnego prasowania. Każda szafka elektryczna ma osobne sterowanie SIEMENS PLC;
- Wygodna i łatwa w obsłudze kontrola linii i komunikacja dzięki sieci Ethernet;
- Szybkość transmisji całej linii jest kontrolowana przez wielkość analogową, aby zapewnić stabilną konwersję prędkości i spójne połączenie.

 

Liaoning North Glass może wyprodukować linię do laminowania szkła o różnych wymiarach, w zależności od wymagań klienta; zakres produkcji zaczyna się od szerokości do 4500 mm, natomiast długość maksymalna laminacji wynosi do 12 000 mm.

 

 2023 04 34 2

Liaoning North Glass. może wyprodukować autoklawy o różnych wymiarach, w zależności od wymagań klienta.


Metoda produkcji
Szkło przechodzi poziomo przez maszynę ładującą, myjkę i suszarkę, maszynę o regulowanej prędkości, automat łączący, maszynę do wstępnego podgrzewania i prasowania wstępnego oraz maszynę rozładowującą w celu wytworzenia laminowanego półfabrykatu szklanego, a następnie za pomocą autoklawu do ostatecznej produkcji szkła laminowanego.

 


Laminowanie
Określane jako szkło bezpieczne, szkło laminowane powstaje zwykle poprzez umieszczenie folii z poliwinylobutyralu (PVB) między taflami szkła. W przypadku pęknięcia szyby laminowanej warstwy szkła trzymają się razem.

 

2023 04 34 3

 


Autoklaw
Przez lata opracowaliśmy i zbadaliśmy różne rodzaje autoklawów i linii do produkcji szkła laminowanego, szkła architektonicznego, szyb do samochodów, samolotów, kolei dużych prędkości i żeglugi.

 


Automatyczny system układania szkła
Dane:
1. Automatyczne cięcie folii, funkcja automatycznego przycinania.
2. Automatyczny system odzyskiwania folii.
3. Liczba rolek folii dostosowana do wymagań klienta, możliwość przełączania folii o różnych rozmiarach. 


Q-Glasstech

 

2023 04 34 4

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.