Szybciej i wydajniej – to dwa zrozumiałe cele nowoczesnych przedsiębiorstw, wymagające jednak odpowiednich partnerów. Z uwagi na to, że możliwość osiągnięcia powyższych założeń nierozdzielnie łączy się z rozwiązaniami cyfrowymi, najlepszymi partnerami okazują się być twórcy innowacyjnych i przyszłościowych programów. Orgadata wpisuje się w tę ideę, dając głos poszczególnym produktom.

 

 

 

Cyfrowy skrót
SimplyTag to najnowsze cyfrowe narzędzie Orgadata, będące wsparciem obsługi posprzedażowej i serwisu. Dzięki SimplyTag wszystkie niezbędne dane są łatwo dostępne z poziomu samego elementu. Każde okno, drzwi i fasada mogą zawierać informacje o swoich komponentach, a wiedza ta jest dostępna dla użytkownika po zeskanowaniu kodu QR.

 

SimplyTag działa jak cyfrowy skrót dla producentów okien, drzwi i fasad na dwa sposoby. Z jednej strony narzędzie to pomaga szybciej budować relacje, umożliwiając bezpośredni kontakt klienta z producentem. Z drugiej strony skraca czas obsługi, łącząc zakład produkcyjny z miejscem instalacji produktu. Przynosi to zwiększone korzyści w zakresie wydajności czy obsługi zgłoszeń.

 

Dzięki SimplyTag zapisane informacje są nie tylko dostępne „od ręki”, ale także powiązane z pojedynczym elementem – w ten sposób uzyskujemy dostęp do wszystkich istotnych danych bezpośrednio na miejscu ewentualnego zdarzenia.

 

W sytuacji potrzeby naprawy, pierwszym krokiem jest skan kodu. Klient, za pomocą telefonu komórkowego, skanuje kod QR znajdujący się na oknie, np. z uszkodzoną szybą. Bezpłatna aplikacja SimplyTag przekazuje wszystkie informacje producentowi okien. W drugim kroku, do producenta okien, niezwłocznie trafiają wszystkie istotne dane za pośrednictwem programu Logikal.

 

Bez konieczności przebywania w miejscu zdarzenia czy czasochłonnego przeglądania teczek z dokumentami, dzięki SimplyTag dostawca okna będzie dokładnie wiedział, jakiego szkła i komponentów potrzeba. Mając Logikal i SimplyTag producent może łatwo przeprowadzić proces naprawy i zainstalować odpowiednią szybę na miejscu. Tu dochodzimy do trzeciego kroku, czyli zadowolenia klienta, który z pewnością doceni szybką i nieskomplikowaną pomoc.

 

2023 10 20 1

 


Odpowiedź na wymagania rynku
Cyfryzacja i rozwiązania w chmurze należą do głównych zagadnień gospodarczych naszych czasów. Oczekuje się, że dostęp do danych ma być zawsze i wszędzie. SimplyTag w prosty i skuteczny sposób nawiązuje do tego trendu w konstrukcji okien, drzwi i fasad.

 

Producenci stolarki otworowej dzięki SimplyTag otrzymują ogromne ułatwienie w obsłudze posprzedażowej, ponieważ wszystkie istotne informacje są dostępne bezpośrednio na elemencie, a klienci mogą zgłosić uszkodzenie w aplikacji. To udowadnia, że Orgadata narzędziem SimplyTag niezmiennie promuje ideę pracy bez papieru, a co za tym idzie cyfryzację zamiast dokumentów drukowanych.

 

Dzięki temu można dostarczyć obowiązkowe dla danych elementów dokumenty, w wersji cyfrowej, co jest prostą drogą do znacznego obniżenia kosztów administracyjnych. Dokumenty, które nie są prawnie wymagane w wersji papierowej – takie jak rysunki instalacji, dokumenty serwisowe czy schematy kabli – są również generowane i archiwizowane cyfrowo. Czasochłonne przeszukiwanie stert teczek i segregatorów, w poszukiwaniu jednego dokumentu, staje się przeszłością.

 


Teraz cała dokumentacja jest łatwo dostępna dzięki kilku kliknięciom.
Ponadto skan kodu QR umieszczanego na produktach, umożliwia uzyskanie informacji dotyczących danego elementu: wymiar, szkło, profil, kolor itd. – wszystkich informacji, uznanych przez producenta za niezbędne.

 

Dzięki zaletom SimplyTag, producenci uzyskują przewagę rynkową, mając w zasięgu ręki wszystkie potrzebne informacje o wyprodukowanych oknach i fasadach. Cyfryzacja obsługi posprzedażowej zwiększa szybkość i wydajność współpracy, co procentuje wzrostem zaufania klientów i kolejnymi zamówieniami.

 

2021 10 54 5

 

 2023 10 20 1

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.