ATAL SA, deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów, realizuje w Łodzi projekt Nowe Polesie III b. To kolejny etap kompleksu mieszkaniowego powstającego przy ul. Pienistej. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań w cenie od 4850 zł brutto za mkw. Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2014 roku.

 

Na osiedlu Nowe Polesie III b znajdzie się sześć czteropiętrowych budynków oferujących 225 nowoczesnych mieszkań o powierzchniach od 38 do 92 mkw. i pomysłowo opracowanych rozkładach, pozwalających na funkcjonalną aranżację wnętrz. Budynki zaprojektowano z uwzględnieniem walorów naturalnej ekspozycji słonecznej, co zapewnia optymalne doświetlenie mieszkań. Każde z nich posiada balkon lub taras, a te ulokowane na parterze przydomowe ogródki.

 

20130923Nowe Polesie III b 1

 

Wieloletnie doświadczenie na łódzkim rynku pozwala nam przygotować ofertę precyzyjnie odzwierciedlającą potrzeby klientów. To już kolejny etap zrealizowanego z sukcesem osiedla Nowe Polesie, które cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców. Od stycznia do sierpnia 2013 roku, w ramach tej inwestycji sprzedaliśmy aż 96 mieszkań, odnotowując ponad 30-procentowy wzrost w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość oraz atrakcyjne lokalizacje realizowanych projektów. Nowe Polesie to idealna propozycja zarówno dla osób, które cenią spokój i bliskość natury, jak i tych lubiących mieć w zasięgu ręki wszystko, co oferuje centrum Łodzi – podkreśla Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL SA.

 

Kompleks mieszkaniowy Nowe Polesie III b zlokalizowany jest w spokojnej, łódzkiej dzielnicy Polesie. Jego położenie zapewnia doskonały dojazd do Śródmieścia, jak również na lotnisko im. Władysława Reymonta. Bliskość ważnych arterii komunikacyjnych (m.in. drogi krajowej nr 1) pozwala na sprawny wyjazd z Łodzi. Sąsiedztwo jedynego w Europie, położonego niemalże w centrum miasta, rezerwatu leśnego – Polesie Konstantynowskie, umożliwia mieszkańcom aktywny wypoczynek i rekreację na łonie natury. Dodatkowo bliskość osiedla „Retkina” stwarza doskonałe warunki do codziennego funkcjonowania, dając dostęp do licznych obiektów użyteczności publicznej, przedszkoli, szkół czy placówek medycznych oraz infrastruktury usługowo-handlowej.

 

20130923Nowe Polesie III b 2

 

Architektura Nowego Polesia III b jest spójna z poprzednimi, już zrealizowanymi z powodzeniem etapami projektu przy ul. Pienistej. Stonowana kolorystyka elewacji uzupełniona ciepłem naturalnego drewna, przeszklonymi klatkami schodowymi oraz szlachetnymi i trwałymi materiałami tworzy przyjemny klimat osiedla. Najwyższa jakość wykonania i wykorzystanych materiałów, takich jak tynk akrylowy, szkło, naturalne drewno czy grafitowa blacha, a także dbałość o każdy detal zapewniają wysoki standard tej inwestycji.

 

Dla wygody mieszkańców między obiektami stworzono wygodną przestrzeń rekreacyjną z placem zabaw i elementami małej architektury oraz zieleni, połączonych siecią alejek spacerowych. Pod ziemią zlokalizowano garaż na 131 samochodów. Ponadto, w obrębie posesji ulokowano 96 dodatkowych miejsc postojowych. Cichobieżne windy umożliwiają wygodną komunikację pomiędzy kondygnacjami. Teren osiedla jest strzeżony i monitorowany przez całą dobę.

 

Sprzedaż na Nowym Polesiu III b ruszy w najbliższy weekend, 28-29 września, podczas targów mieszkaniowych w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ. Ceny mieszkań kształtują się na poziomie 4850 zł brutto za mkw. W ramach projektu ATAL oferuje program wykończenia wnętrz – Atal Design. Dostępne są trzy standardy wykończenia w cenie już od 300 zł za mkw. Z ofertą ATAL można zapoznać się podczas targów przy stoisku nr 3.

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.