Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Sparklike Online ™ - Urządzenie do pomiaru gazu izolacyjnego zintegrowane na linii produkującej szyby zespolone - na VITRUM 2019
Data dodania: 03.09.19

Sparklike Oy z dumą przedstawia nowe urządzenie Sparklike Online ™, które umożliwia zintegrowany i nieniszczący pomiar stężenia gazu na linii produkującej szyby zespolone jedno- i dwukomorowe, również poprzez powłoki i szkła laminowane. Podobnie jak inne analizatory gazowe firmy Sparklike, urządzenie Sparklike Online ™ zostało opracowane i wyprodukowane w Finlandii i jest oparte na opatentowanej i zastrzeżonej technologii Sparklike.

 

20190808sparklike 1

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego urządzenia Sparklike Online ™ możliwe jest automatyczne potwierdzenie prawidłowego działania prasy gazowej na linii produkcyjne szyb zespolonych.

 

Zapoznaj się z urządzeniem Sparklike Online ™ i innymi urządzeniami do pomiaru gazu izolacyjnego firmy Sparklike, np. Sparklike Laser Portable ™ i Sparklike Handheld ™ na targach Vitrum 2019, które odbywają się w Mediolanie we Włoszech od 1 do 4 października 2019. Odwiedź nas na Vitrum, pawilon 5P, stoisko nr N20.

 

20190808sparklike 2

 

„Z dumą oferujemy producentom szyb zespolonych na całym świecie możliwość instalacji systemu pomiarowego pod klucz - bezpośrednio do linii produkcyjne szyb zespolonych. Podobne instalacje zostały już zrealizowane przy użyciu naszych urządzeń pomiarowych Sparklike Laser ™, ale teraz wszystko jest dostępne u nas jako gotowa instalacja „pod klucz” - mówi Mauri Saksala, dyrektor działu Line Integrated Solutions w Sparklike Oy.

 

„Wymiary i szybkość działania urządzenia Sparklike Online ™ są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami linii produkcyjnych szyb zespolonych a poziom integracji można dostosować w zależności od potrzeb klienta i wymagań linii produkującej szyby zespolone”, kontynuuje Mauri Saksala.

 

20190808sparklike 3

 

Pierwsza instalacja urządzenia Sparklike Online ™ została już ukończona w Danii. Klient firmy Sparklike, Glaseksperten A / S, pracuje w branży szklarskiej od ponad 25 lat i chciał mieć w pełni kontrolowany system w celu utrzymania i monitorowania jakości. Dzięki wykorzystaniu urządzenia Sparklike Online ™ są teraz w stanie jeszcze lepiej reagować na potrzeby klientów krajowych i międzynarodowych.

 

Sparklike Oy jest twórcą i producentem pierwszego na świecie nieniszczącego analizatora gazów izolacyjnych do izolacyjnych szyb zespolonych przeznaczonych do okien i drzwi. Od 2000 roku produkty firmy Sparklike Oy są sprzedawane na całym świecie i używane codziennie przez wiodących producentów szyb zespolonych, producentów okien i drzwi, w laboratoriach badawczych, przez inspektorów badających jakośćwykonania budynków oraz konsultantów budowlanych. Więcej informacji na temat Sparklike Oy oraz urządzeń i usług – na stronie www.sparklike.com.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik