Q-railing z przyjemnością wprowadza Easy Glass® Up - system szklanych balustrad zaprojektowany do prostego montażu na niskich murkach wokół tarasów, balkonów i przejść.

 

Nowy system roku 2017 wyróżnia się wyjątkowo cienkim profilem montażowym o wysokości zaledwie 80 mm. To nierzucające się w oczy mocowanie pozwala na osiągniecie maksymalnego widoku, co sprawia, że nawet z miejsc położonych wyżej można się cieszyć ładnym widokiem.

 

20170909 q railing Easy-Glass-Up 003 lr

 

Tak jak pozostałe systemy Q-railing z cieszącego się popularnością asortymentu Easy Glass, Easy Glass Up zaprojektowany został do łatwego montażu. Wyjątkowo lekkie profile można łatwo ustawić, a pomysłowy system Safety Wedge przyspiesza montaż szklanych tafli.

 

Ponadto cały montaż można przeprowadzić z poziomu murku, co eliminuje konieczność ustawienia rusztowań. Easy Glass Up ma doskonałe referencje jak chodzi o bezpieczeństwo.

 

20170909 q railing Easy-Glass-Up 004 lr

 

Gdy zamontowana jest tafla szkła o grubości 16,76 mm i wysokości 800 mm balustrady tworzone w systemie Up wytrzymują obciążenie 0,74 kN/m.

 

„Bezpieczeństwo systemów balustrad jest naszym najważniejszym priorytetem”, mówi Zofia Kołodziejczyk - Dura, Area Sales Manager. “Easy Glass Up nie stanowi wyjątku.

 

System został szczegółowo przetestowany i z powodzeniem przeszedł wszelkie testy norm budowlanych zarówno jakościaowych jak I bezpieczeństwa w tym AbP, NTC 2008, CTE, BS 6180 i SIA.”

 

20170909 q railing Easy-Glass-Up 001 lr


Zaprojektowany dla małych i średnich obciążeń do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Easy Glass Up wykorzystuje tafle szkła o grubości od 12 do 17,52 mm i wysokości do 800mm. System zawiera profil do montażu podłogowego (doginany na życzenie klienta).

 

Wykonany z wysokiej jakości aluminium w matowym srebrze nie wymaga żadnego powlekania. System składa się z profilu montowanego posadzkowo (doginanego na życzenie klienta), zestawu klinów i uszczelek oraz idealnie dopasowanych zaślepek.

 

Wykonany został z wysokiej jakości matowego aluminium RAL 9006 dzięki czemu nie wymaga dodatkowego powlekania. Q-railing oferuje szeroki asortyment pochwytów, profili U oraz profili Edge Protection, które mogą nadać systemowi Up charakterystyczny wygląd.

 

20170909 q railing Easy-Glass-Up 002 lr


Na www.q-railing.com można znaleźć więcej informacji o Easy Glass Up oraz innych designerskich balustradach Q-railing.


O firmie Q-railing

Firma Q-railing z siedzibą w Emmerich nad Renem jest jednym z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się dostawców systemów poręczy i balustrad na świecie. Dzięki osiąganym dotychczas wysokim dochodom i ekspansji na rynki międzynarodowe przyszłość dla nas jako marki premium rysuje się w jasnych barwach. Reputacja firmy Q-railing oparta na doskonałych projektach jest coraz lepsza z każdym systemem montowanym w kolejnych miejscach na świecie.
projektowych. Nasze produkty wykorzystywane są jako balustrady i poręcze na klatkach


Poręcze, balustrady całoszklane oraz pochwyty Q-railing to wiele różnorodnych możliwości projektowych. Nasze produkty wykorzystywane są jako balustrady i poręcze na klatkach schodowych, jako barierki wokół balkonów oraz zabezpieczenia wyższych pięter. Poręcze i balustrady szklane Q-railing stosowane są w takich obiektach, jak domy prywatne, sklepy i biura oraz duże budynki użyteczności publicznej takie, jak muzea, stadiony, baseny i porty lotnicze.

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.