Do każdego zastosowania odpowiednie szkło izolacyjne odporne na uderzenia ptaków

Firma Glas Trösch skontaktowała się ze Szwajcarskim Instytutem Ornitologicznym w Sempach w celu opracowania linii produktów SILVERSTAR BIRDprotect.

 

Niezależnie od tego, czy zastosowane okulary powinny zapobiegać odbiciom, czy też zapewniać przezroczystość, bez względu na to, jaka izolacja termiczna, przezroczystość światła lub ochrona przeciwsłoneczna jest wymagana - Glas Trösch ma odpowiednie szkło, aby zmniejszyć kolizje ptaków dla każdego projektu i każdego wyzwania.

 

20210222silvestar 1a

 

Funkcje
SILVERSTAR BIRDprotect staje się bardziej widoczny dla ptaków. Glas Trösch oferuje nowy projekt, który zapewnia optymalny efekt ochrony przed uderzeniami ptaków.

 

Motywy SILVERSTAR BIRDprotect są wcześniej oceniane przez Szwajcarski Instytut Ornitologiczny w Sempach.

- Estetyka i perspektywa jednocześnie

- Można łączyć z różnymi warstwami chroniącymi przed ciepłem i słońcem

- Można łączyć z jednowarstwowym szkłem bezpiecznym SWISSDUREX lub laminowanym szkłem bezpiecznym SWISSLAMEX

- Nadruk w kolorze półprzezroczystym lub w innych kolorach na zamówienie

- Minimalne wymiary: 200 x 300 mm

- Maksymalne wymiary: 2400 x 4200 mm

 

 

Motyw ORTO od SILVERSTAR BIRDprotect

 20210222silvestar 1d

Motywy SILVERSTAR BIRDprotect charakteryzują się nie tylko tym, że są zgodne z regułą dłoni, ale są również polecane przez Szwajcarski Instytut Ornitologiczny w Sempach. 

 

Przykłady indywidualnie zaprojektowanych motywów

 20210222silvestar 1b

Wzornictwo specjalne: fasada producentai szkła zespolonego Glas Trösch AG Gossau w St. Gallen.

 

 20210222silvestar 1c

Wzory na szybie w centrum dla zwiedzających Szwajcarskiego Instytutu Ornitologicznego w Sempach.

 

 

Opcje projektowania i kombinacji

Kolekcja Glas Trösch

Glas Trösch współpracuje ze Szwajcarskim Instytutem Ornitologicznym, aby opracować dekory, które są szczególnie odpowiednie do drukowania na szkle przed uderzeniami ptaków i oferować je jako standardową kolekcję.

 

Klient korzysta z rozwiązania zoptymalizowanego pod względem kosztów, ponieważ ocena techniczna została już przeprowadzona, ekrany nie muszą być ponownie produkowane i można zagwarantować krótsze terminy dostaw.

 

Motyw ORTO swoją aranżacją i designem przełamuje niebezpieczne dla ptaków odbicia. Przezroczystość, która pozwala lepiej rozpoznać szkło jako przeszkodę. Projekt można zastosować niezależnie od sytuacji montażowej szyby zespolonej, zarówno w przypadku powłok termicznych, jak i przeciwsłonecznych.

 

 

Motywy odporne na uderzenia ptaków na życzenie klienta

Badanie techniczne odbywa się w każdym indywidualnym przypadku. Niezbędna jest osobna zgoda naszego działu rozwoju oraz ocena dokonana przez Szwajcarski Instytut Ornitologiczny w Sempach.

 

SILVERSTAR BIRDprotect nie tylko obiecuje projektantom i konstruktorom najlepsze możliwe środki ostrożności przed zderzeniem z ptakami.

 

Dzięki niezwykle elastycznemu procesowi druku Glas Trösch oferuje również możliwość opracowania bardzo specyficznego projektu - dostosowanego do indywidualnych kreatywnych pomysłów.

 

Wybrane motywy można nanosić zarówno na powłoki termiczne, jak i przeciwsłoneczne niezależnie od sytuacji montażowej szyby zespolonej.

 

W porozumieniu z różnymi specjalistami i zgodnie z „regułą palmową” i stopniem nadruku, produkt SILVERSTAR BIRDprotect umożliwia indywidualne projektowanie, nie zaniedbując przy tym surowych wymagań dotyczących ochrony ptaków.

 

 20210222silvestar 1

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.