Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 01 okladka

Świat Szkła 01/2020

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Pozdrowienia dla Mappi z okazji 25 lat, firmy, która wciąż mierzy ponad „doskonałość w szkle”
Data dodania: 26.07.18

Mappi z dumą świętuje 25 lat w branży szklarskiej, jako światowy lider w produkcji pieców do hartowania szkła i maszyn do laminowania szkła.

 

20180711mappi 0H0A2252

 

Mappi rozpoczęła działalność w 1993 roku, kiedy Nancy Mammaro miała wizję: chciała dostarczyć wysokiej jakości piece do hartowania szkła, koncentrując się całkowicie na jakości bez żadnych kompromisów. Do konstruowania najbardziej efektywnych i energooszczędnych pieców droga mogła być tylko jedna – najlepsze technologie i materiały oraz zespołowa praca.

 

Dziś ta wizja oznacza:

- ponad 400 pieców zainstalowanych w ponad 50 krajach,

- dwie filie: jedna we Włoszech i jedna na Florydzie,

- ponad 30 partnerów-przedstawicieli na całym świecie, którzy są blisko firm i znają potrzeby lokalnego rynku,

- ponad 60 osób pracujących w firmie MAPPI,

- marka rozpoznawana jako synonim doskonałości na całym świecie. 

 

Taki dorobek to gwarantowana satysfakcja klienta na każdym poziomie i w każdym obszarze, ponieważ po otrzymaniu pieca do hartowania szkła od Mappi nie tylko otrzymujesz najlepsze technologie i najlepsze komponenty, ale także wyjątkowy system obsługi klienta. Do twoich usług są profesjonalni serwisanci, którzy rozumieją i naprawdę angażują się w program MCQ (Mappi Constant Quality).

Program MCQ "Mappi Constant Quality" to rdzeń firmy. Każdy aspekt jej działalności skupia się na kliencie: od projektu maszyny do serwisowej pomocy, wszystko musi być traktowane jako priorytet.

 

 

Giorgio Nardo, dyrektor naczelny Nardo Vetro, mówi o swoim wyborze firmy Mappi na partnera, na którego można zawsze liczyć:

Myślę, że Mappi jest jednym z pierwszych dostawców na świecie pod względem niezawodności, odpowiadania na potrzeby klienta i stosowanych technologii, dlatego wybraliśmy tę firmę 25 lat temu i dziś nadal okazujemy sobie szacunek.

 

 

Nardo Vetro był pierwszym klientem Mappi, ta współpraca została podkreślona podczas włoskich obchodów rocznicy firmy, na których Nancy Mammaro powiedziala:

Współpraca z naszymi klientami jest naszą mocną stroną. Skupiamy się na wszystkim, co robimy, aby wzmocnić swoją obecność w branży szklarskiej. Dążymy do tego, aby związek z klientem był coraz silniejszy.

 

 

Bez naszych klientów nie istnielibyśmy i nie osiągnęlibyśmy tych wszystkich sukcesów. Tak samo, jak bez naszych pracowników, którzy codziennie pracowali z pasją, aby stać się częścią naszej doskonałej obecności w branży szklarskiej na całym świecie — mówi Ermanno Petitti, kierownik sprzedaży Mappi.

 

 

— Jesteśmy przekonani, że produkty Mappi to jej mózg, serce i moc rozsiane po całym świecie. Każdy, kto ma piec Mappi, ma jednego z naszych synów, z którego wszyscy tutaj są dumni. Tak jak z dwóch linii do hartowania szkła, Fox i ATS, które napisały historię naszej firmy — mówi Sergio Cosano, Mappi Sales Manger.

 

Oklaskujemy zatem 25 lat obecności tej włoskiej, doskonałej firmy na całym świecie, i życzymy jej następnych 25 lat… i jeszcze więcej!

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik